Kadra

RockFit Academy tworzą ludzie z pasją, którzy od lat dostarczają branży fitness szkolenia oparte na wieloletnim doświadczeniu i sprawdzonej wiedzy.
Adam-Herman
Adam-Herman-cień

Adam Herman

Prowadzone kursy

O mnie

Trener personalny z 10-letnim doświadczeniem, trener medyczny, trener przygotowania motorycznego kadry narodowej U20 i U23 w podnoszeniu ciężarów kobiet '19-'21. Zdobywał doświadczenie jako trener przygotowania motorycznego kadry narodowej seniorek w dwuboju olimpijskim oraz jednej z drużyn polskiej ekstraklasy hokejowej. Prowadził trening motoryczny m.in. jednego z najlepszych pilotów akrobatycznych świata formuły Red Bull Air Race oraz Mistrzynię Europy Seniorek w podnoszeniu ciężarów. Licencjonowany instruktor zajęć z wykorzystaniem taśm TRX. Jako pierwszy w Polsce ukończył kurs instruktorski drugiego stopnia – "TRX® Sports Medicine Suspension Training Course”. Szkolił się pod okiem trenera kadry narodowej i kadry olimpijskiej Jacka Mazura oraz Ireneusza Pepłowskiego, a także mistrza świata i w-ce mistrza olimpijskiego Dmitry Klokova. Były zawodnik dwuboju olimpijskiego klubu GKS Transbed Andaluzja Piekary Śląskie. Co-Founder RockFit Academy. Former Manager w prestiżowym Centrum Sportowym Bażantowo Sport. W pracy z podopiecznymi skupia się na przekrojowości treningu, aspekcie zdrowotnym w treningu personalnym i poprawie sprawności. Jego zainteresowania to koszykówka i trening funkcjonalny w przygotowaniu pod różne dyscypliny sportu.


Kamila-Kluczniok
Kamila-Kluczniok-cień

Kamila Kluczniok

Prowadzone kursy

O mnie

Fizjoterapeutka, trener personalny, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach na kierunku fizjoterapia, obecnie nadal rozwija się naukowo w Szkole Doktorskiej AWF Katowice. Na co dzień pracuje w klinice Galen Rehabilitacja, gdzie współpracuje z pacjentami po przybytych zabiegach ortopedycznych, z problemami bólowymi i innymi zaburzeniami utrudniającymi codziennie życie. Pracę fizjoterapeutyczną opiera w głównej mierze na terapii ruchem, dostosowanej do aktualnych możliwości i potrzeb swoich pacjentów, próbując u każdego z nich zaszczepić potrzebę i sympatię do aktywności fizycznej. Interesuje się treningiem nakierowanym przede wszystkim na poprawę zdrowia. Stawia na ciągły rozwój i poznawanie możliwości ludzkiego ciała. Stałe doskonali swój warsztat uczestnicząc w szkoleniach z zakresu fizjoterapii oraz treningu. Pasjonatka treningu siłowego i sportów walki, obecnie rozwija swoje umiejętności w brazylijskim jiu-jitsu.


Łukasz-Cebula
Łukasz-Cebula-cień

Łukasz Cebula

Prowadzone kursy

O mnie

Trener przygotowania motorycznego, trener personalny, manager sportu. Ukończył szkolenia takie jak: TWB Athlete Perform Mentorship lvl 1, Functional Movement System lvl 1, Kształtowanie Motoryczne w ujęciu funkcjonalnym - dr Remigiusz Rzepka, szkolenia peakper4mance: ABC, siła i moc, szybkość i zwinność, przygotowanie motoryczne dzieci i młodzieży. Doświadczenia jako trener przygotowania motorycznego nabierał pracując z czołowymi pływakami w Polsce oraz z zawodnikami BJJ. Osoba ze stała chęcią samorozwoju. Współpracuje głównie z zawodnikami BJJ, pływakami i kolarzami. W pracy z klientem kładzie nacisk na precyzję ruchu oraz jego funkcjonalność. Jako sportowiec głównie zajmuje się treningiem kalistenicznym z naciskiem na trening z wykorzystaniem kół gimnastycznych, umiejętnie łącząc go z elementami treningu siłowego oraz kettlebells metoda HardStyle. Traktuje dodatkowo ten charakter treningu jako przygotowanie do biegów OCR, których jest regularnym uczestnikiem. Pasjonuje się kolarstwem MTB.


Krzysztof-Laber
Krzysztof-Laber-cień

Krzysztof Laber

Prowadzone kursy

O mnie

Krzysztof Laber Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, specjalista chirurgii ogólnej szczególnie zaangażowany w problematykę leczenia niegojących się ran przewlekłych. Współwłaściciel siłowni działających pod marką Stacja-Fitness na Śląsku Cieszyńskim. Trener personalny, instruktor treningu w podwieszeniu. Od wielu lat łączy sportową pasję z pracą lekarza starając się obalać liczne, niepotwierdzone badaniami mity na temat treningów sportowych i suplementacji w sporcie. Jako lekarz i trener widzi jak wielkim problemem jest temat niewłaściwie prowadzonych treningów z osobami cierpiącymi na różne schorzenia, zarówno z dziedziny chorób wewnętrznych jak tez chorób układ ruchu. W Rockfit Academy jest jednym z Wykładowców w ramach Kursu Trenera Medycznego.


Magda-Engel
Magda-Engel-cień

Magda Engel

Prowadzone kursy

O mnie

Doświadczona, instruktorka fitness, akredytowana w REPs Polska, egzaminator REPs, rekruter w branży fitness. Instruktorka kettlebells, trenerka personalna, pasjonatka zdrowego i aktywnego stylu życia. W zawodzie instruktora od ponad 19 lat, czynnie prowadząca zajęcia grupowe, absolwentka wielu szkoleń z zakresu fitness (AWF Katowice, Akademia IFAA Poland, Euro Fitness School i wiele innych) oraz bardziej szczegółowych form, instruktor step aerobic, instruktor aeroboksu, instruktor power pump, instruktor body ball i inne. Trener mobility & stretching, uprawnienia trenerskie i dietetyczne zdobyte w prestiżowej szkole Mauricz Training Center pod skrzydłami najlepszych wykładowców. Nieustająco poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje na kolejnych szkoleniach, warsztatach i konferencjach kierunkowych, by rozwijać się jako trener, instruktor oraz wykładowca. Praktyka zawodowa zdobyta na przestrzeni prawie 20 lat pracy instruktorskiej oraz fakt, że cały czas pracuje na salach fitness z grupami, jest gwarancją, że wiedza zdobyta na kursie jest wiedzą rzetelną, praktyczną, aktualizowaną i przetestowaną w czasie setek godzin na sali fitness.


Krzysztof-Ramczyk
Krzysztof-Ramczyk-cień

Krzysztof Ramczyk

Prowadzone kursy

O mnie

Trener przygotowania motorycznego, renomowany instruktor cycling. Uczestnik wielu licznych szkoleń m.in. Elite Training Academy, Train Movement Academy. Bardzo doświadczony trener - 22 lata doświadczenia na siłowni, 20 lat doświadczenia w sportach walki, od 14 lat trener personalny, doradca żywieniowy i suplementacyjny. Instruktor fitness, instruktor cycling w 5 najlepszych klubach na Śląsku, trener zajęć grupowych z przygotowania motorycznego do sportów walki oraz kolarstwa. Odwieczny fanatyk kolarstwa. trener kolarstwa, specjalista od przygotowania siłowego i wytrzymałościowego w tym sporcie. O kolarstwie wie dosłownie wszystko.


Gosia-Popiel
Gosia-Popiel-cień

Gosia Popiel

Prowadzone kursy

O mnie

Trenerka personalna, instruktorka fitness. Absolwentka studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach i studiów podyplomowych na kierunku trener personalny. Obecnie studiuje drugi kierunek - fizjoterapię na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Uczestniczka wielu kursów i warsztatów z zakresu treningu, głównie dotyczących treningu z kobietami w ciąży i po porodzie. Zdobywała doświadczenie prowadząc zajęcia fitness i treningi personalne w klubach na terenie całego Śląska, rozwijając swoją specjalizację począwszy od intensywnych form treningu do form prozdrowotnych. Aktywnie współpracuje kobietami przygotowując je do porodu oraz pomaga w powrocie do formy po porodzie. Prowadzi treningi siłowe i te mające na celu poprawę zdrowia. W swojej pracy stara się edukować na tematy związane ze zdrowiem kobiecym na każdym etapie życia, budowaniem zdrowych nawyków dostosowanych do potrzeb, jak i trudności w życiu codziennym kobiet. Stawia na ciągły rozwój i doskonalenie swoich umiejętności. Bazuje na aktualnej wiedzy i wytycznych, aby zapewnić swoim podopiecznym bezpieczeństwo i jak najlepsze rezultaty.


Jacek-Mazur
Jacek-Mazur-cień

Jacek Mazur

Prowadzone kursy

O mnie

Trener kadry narodowej U-23 i U-20, trener kadry wojewódzkiej, prezes najlepszego na Śląsku klubu podnoszenia ciężarów GKS Andaluzja Piekary Śląskie, Członek Zarządu Śląskiego OZPC, instruktor podnoszenia ciężarów. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w tym sporcie pozwoliło mu zdobywać medale mistrzostw Polski, europy i świata ze swoimi podopiecznymi. Trener z ogromną pasją, zaangażowaniem i sercem.


Radosław-Skowronek
Radosław-Skowronek-cień

Radosław Skowronek

Prowadzone kursy

O mnie

Fizjoterapeuta, trener personalny, trener przygotowania motorycznego. Absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej na kierunku Fizjoterapia. Aktualnie student Szkoły Doktorskiej AWF Katowice. Interesuje się zagadnieniem badawczym związanym z treningiem w warunkach ograniczonego przepływu krwi (ang. Blood Flow Restriction). Na co dzień pracuje z pacjentami ortopedycznymi w prestiżowej klinice Galen Rehabilitacja. Zwolennik różnych form aktywności fizycznej, co determinuje jego powodzenie w pracy ze sportowcami. Stale poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w licznych kursach i konferencjach z zakresu treningu oraz fizjoterapii. Wolny czas najchętniej spędza aktywnie podróżując.


Ania-Sawicka
Ania-Sawicka-cień

Ania Sawicka

Prowadzone kursy

O mnie

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach - dietetyka sportowa oraz dietetyka kliniczna. Od zawsze związana ze sportem i aktywnością fizyczną. Od kilku lat prowadzi treningi personalne, zajęcia fitness oraz Crossfit. Aktualnie poświęca się głównie pracy jako dietetyk oraz dzieli się wiedzą na temat żywienia i zdrowia w swoich mediach społecznościowych, na blogu oraz nagrywając podcasty. Aktualnie jej szczególnym zainteresowaniem z zakresu dietetyki są zaburzenia hormonalne kobiet oraz problemy jelitowe i to w tych dziedzinach najprężniej się rozwija i szkoli. Współpracując z podopiecznymi kładzie duży nacisk na edukację podopiecznych oraz zwraca uwagę na to, aby dieta była praktyczna i realna do wdrożenia. Uwielbia gotować, dlatego zależy jej na tym, aby udowadniać, że zdrowe jedzenie może być naprawdę smaczne i apetyczne.


Mateusz-Halz
Mateusz-Halz-cień

Mateusz Halz

Prowadzone kursy

O mnie

Certyfikowany Trener Personalny, Instruktor Fitness, Trener piłki nożnej. Ukończył studia magisterskie na kierunku Wychowanie Fizyczne na AWF w Katowicach. Aktualnie doktorant na AWF Katowice w Katedrze Teorii i Praktyki Sportu. Autor i współautor publikacji naukowych w zakresie suplementacji w sporcie. Ukończył studia podyplomowe na kierunku Managera Sportu. Przez 12 lat mocno związany ze swoją ulubioną dyscypliną sportową - piłką nożną, zarówno jako piłkarz, jak i trener. Wieloletnie zainteresowanie suplementacją i odżywkami dla sportowców, zaowocowało 7 letnią pracą w sprzedaży w 2 największych firmach suplementacyjnych w Europie. Obecnie trenuje kickboxing i taekwondo, a w wolnych chwilach czyta biografie znanych sportowców.


Michał-Poklitar
Michał-Poklitar-cień

Michał Poklitar

Prowadzone kursy

O mnie

Trener Personalny z 7-letnim doświadczeniem oraz Trener Przygotowania Motorycznego. Magister fizjoterapii, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Wicemistrz Polski w Męskiej Sylwetce w 2021. Specjalizuje się w treningach siłowych kobiet i mężczyzn. Jego wykształcenie i doświadczenie w sportach sylwetkowych, pozwala mu równie skutecznie realizować cele sylwetkowe swoich Podopiecznych, jak i cele prozdrowotne. Aktualnie amatorsko trenuje Brazylijskie Jiu-Jitsu.


Marcin-Gandyk
Marcin-Gandyk-cień

Marcin Gandyk

Prowadzone kursy

O mnie

Pracownik AZS AWF Katowice, dietetyk, trener i diagnosta. Specjalista diagnostyki laboratoryjnej w kontekście biochemicznej kontroli procesu treningowego. Na co dzień zajmuje się wspieraniem profesjonalnych sportowców w osiąganiu jak najwyższego poziomu przygotowania startowego poprzez kompleksową optymalizację pracy organizmu czyli diagnostykę i odpowiedni dobór środków wspomagających sportowców m.in. wlewów dożylnych, suplementów, terapii hormonalnych czy odpowiedniej diety. Ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu czołowych zawodników sportów sztuk walki, kulturystyki, sportów olimpijskich jak również̇ sportów zespołowych (m.in. jednej z drużyn piłkarskiej ekstraklasy, Kadry Polski Biegów Narciarskich 2019). Współpracował z takimi sportowcami jak Piotr Małachowski, Łukasz Piszczek, Ewa Swoboda czy Joanna Jóżwik. Zdobywca Pucharu Polski w kulturystyce klasycznej, Mistrz Polski, finalista Mistrzostw Świata.