"Spełniłam swoje marzenie!" - Martyna

Cześć!

Poznajcie historię Martyny! 


Martyna w kwietniu 2022 ukończyła Kurs Trenera Personalnego w RockFit Academy!

Byliśmy pod wrażeniem z jaką determinacją i zaangażowaniem brała udział w kursie. Byliśmy pewni, że to jedna z tych osób, które podejmując się nowych, życiowych wyzwań, dają z siebie 150%.

Nie pomyliliśmy się. 

Poznajcie Martynę, który dziś z sukcesem pomaga swoim klientom zadbać o zdrowie i sprawność.


1. Jak to się stało, że zainteresowałaś się Kursem Trenera Personalnego?

Całe życie byłam bardzo aktywna i wysportowana. Zmieniło się to po urodzeniu córki. Zaczęłam odczuwać ból kręgosłupa i biodra, miałam problem z poruszaniem się – po wielu godzinach ciągłego noszenia córki nie byłam w stanie unieść rąk, a odcinek szyjny i lędźwiowy bolał mnie tak, że nie mogłam z bólu spać.

Zapisałam się na siłownię i wybrałam bardzo świadomego trenera personalnego - Tadeusza, który mi pomógł odzyskać mobilność i stabilność. Stałam się silniejsza i opanowałam wzorce ruchowe, dzięki czemu łatwiej mi było w ciągu dnia funkcjonować i np. podnosić córkę. No i  najważniejsze - nic mnie już nie bolało! Treningi, które ze mną prowadził, nie były przypadkowe, a idealnie dobrane do mnie i moich przypadłości. Zauważyłam, ile może zmienić trening siłowy, jak może pomóc w tym dobry trener personalny i przepadłam. ;)

Swierdziłam, że również chcę pomagać innym. Moim celem stało się pokazywanie ludziom, jak mogą odbudować swoje zdrowie, mobilność, siłę i zachować przy tym wewnętrzny spokój i  równowagę. Pomoc w poprawie i utrzymaniu dobrej sprawności fizycznej i psychicznej.


2. Co zadecydowało o wyborze właśnie RockFit Academy?

Z racji tego, że przez ponad rok codziennie chodziłam do mojego trenera personalnego Tadeusza Urbainczyka na treningi, na których z czasem zaczął przygotowywać mnie i szkolić do kursu, widziałam, jak ogromną ma wiedzę. Stało się dla mnie oczywiste, że chcę iść jego śladami i ukończyć taki sam kurs jak on.

Dodatkowo, zanim się zdecyduję na cokolwiek w moim życiu – wszystko analizuję oraz sprawdzam z każdej strony. 😉  Tak było również przy wyborze miejsca, które miało mi otworzyć furtkę do nowego życia. Chciałam wybrać najlepsze miejsce, bo wiedziałam, jaki może mieć wpływ na mój dalszy rozwój.

Opinie na internecie są jednoznaczne – RockFit Academy to najlepsza szkoła dla Trenerów Personalnych w Polsce.


3. Co zmieniło się w Twoim życiu po ukończeniu Kursu Trenera Personalnego?

Spełniłam swoje marzenie! Więc dla mnie to ogrom zmian. :)

Kurs ukończyłam 10 kwietnia, a 11 kwietnia przyjęłam pierwszych podopiecznych. :)

Jestem szczęśliwa, bo moja praca to moja pasja. Moja samoocena wzrosła, jestem pewniejsza siebie i nieustannie rozwijam swoją wiedzę i swój warsztat.


4. Co lubisz najbardziej w swojej pracy?

Uwielbiam to, że mam realny wpływ na swoich podopiecznych i że już po pierwszych treningach ich dolegliwości bólowe się zmniejszają bądź całkowicie zanikają. Lubię patrzeć, jak stają się coraz silniejsi, jak zaczynają się czuć dobrze w swoim ciele i stają się coraz bardziej pewni siebie. Spełniam się w zupełności. Długo szukałam swojej drogi życiowej, ale teraz wiem, że ją znalazłam i wiem, że to dobra droga. :)


5. Co byś powiedziała osobom, które wahają się z podjęciem decyzji o przebranżowieniu się/zmianie pracy?

Jeżeli jest coś, czego pragniesz, coś, co robisz z pasją i uśmiechasz się, gdy tylko o tym pomyślisz – nie odpuszczaj tego! Nigdy nie jest za późno na wielkie życiowe zmiany. 🙂

Sama postanowiłam się przebranżowić w wieku 34 lat i choć dochodziły do mojej głowy głosy, które nie dodawały mi otuchy i odwagi – nauczyłam się je odganiać i zamieniać na pozytywy. Na pewno nie jest łatwo zmienić zawód, wymaga to dużej pracy, masę nauki i czasu, lecz zmiany są dobre – świadczą o naszym rozwoju.


6. Jakie masz plany na przyszłość? Jakie szkolenia masz w planach?

W lipcu jadę na szkolenia: dwudniowe szkolenie metodyka treningu oraz szkolenie poświęcone stawu biodrowemu. Również w planach mam Szkolenie Trening w Podwieszeniu, Szkolenie Trening Kettlebells, Bezpieczny Trening w Ciąży w RockFit Academy. Wybieram się na dziewięciomiesięczny kurs trenera medycznego, Kurs Totalna Terapia wg Marka Purczyńskiego, oraz Szkolenia od dr Ryszarda Biernata.