Opinie klientów

RockFit przekazuje wiedzę

RockFit przekazuje wiedzę, technikę, poziom, emocje, atmosferę, profesjonalizm - wszystko czego potrzebujesz aby działać dla siebie i pracować z ludźmi.

~Marlena S.

Super atmosfera!

Super atmosfera, profesjonalne podejście do tematu i mega dawka pozytywnej energii!!! Polecam Rockfit!

~Michał M.

Super, polecam każdemu!

Świetna atmosfera, pełen profesjonalizm, duża ilość przekazywanej wiedzy i nastawienie na praktykę!!! Super, polecam każdemu. :)

~Alicja D.

Rewelacyjne szkolenia

Optymistyczne usposobienie prowadzących, ciekawe zajęcia, kształcenie na najwyższym poziomie, fantastyczna załoga, innowacyjne podejście...Też musisz tam być!

~Mateusz D.

Bardzo profesjonalna akademia

trenerzy z dużą wiedzą, motywacją i super poczuciem humory. Teoria i praktyka przekazywana w przyjemny i zrozumiały sposób. "Ludzkie" podejście do kursantów. Kurs przeminął (za) szybko w miłym, optymistycznym oraz sympatycznym nastroju;) Polecam!!

~Karolina N.

Szkolenie godne polecenia

Każde zagadnienie poruszane zgodnie z harmonogramem zajęć opracowane do maksimum. Podejście trenerów profesjonalne i na wysokim poziomie. Jeśli chcesz kompleksowej wiedzy- po prostu wybierz szkolenie w rockfit.

~Paulina R.

Gorąco polecam

Kurs od początku do końca przeprowadzony z pełnym profesjonalizmem. Każde zajęcia zostały poprowadzone w ciekawy sposób, a chłopaki z wielką pasją przekazują swoją wiedzę. Super ludzie, świetna atmosfera!

~Edyta W.

Polecam z czystym sumieniem!

Teoria i praktyka prowadzone profesjonalnie, a przy tym nowatorsko i niebanalnie. Bardzo fajna atmosfera na zajęciach:)))))

~Agnieszka C.

Bardzo profesjonalne podejście!

zawsze pełen profesjonalizm, fajnie ułożone pomoce naukowe, bardzo pomocny i fajny kurs POLECAM !!! :D

~Marek B.

Pełen profesjonalizm

Trenerzy z ogromną wiedzą, którą potrafią w fajny sposób przekazać, a do tego świetna atmosfera! Serdecznie polecam :D !

~Tomek P.

Pozytywnie zaskoczony!

Nie spodziewałem się, że to tak będzie wyglądać. Jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się na ten kurs właśnie tutaj. Świetna ekipa, świetni ludzie. POLECAM Z CAŁEGO SERCA! :)

~Marcin S.

Goraco polecam!

Goraco polecam wszystkim poszukujacym profesjonalnego podejscia. Sam skorzystam z kolejnych kursow w ROCKFIT!

~Mariusz J.

Więcej opini znajdziesz na naszym Facebooku - Sprawdź!