Szkolenie Instruktor Pump

13-14.11

ZAPISZ SIĘ

Info

Kurs Instruktora Fitness RockFit

Terminy

13-14.11 499zł 399 zł Zapisz się!

Lokalizacja

Opis

Szkolenie Instruktor Pump podzielone jest na dwa dni szkoleniowe (jeden weekend). Każdy dzień obejmuje 4-5h szkolenia, które nastawione jest na praktyczne wykorzystanie wiedzy zdobytej na szkoleniu. Po zakończeniu szkolenia wydawany jest certyfikat uczestnictwa.

PRACUJESZ JAKO INSTRUKTOR FITNESS LUB TRENER?

• Chcesz rozwijać się jako instruktor zajęć grupowych lub trener i poszerzyć swój warsztat pracy o praktyczne umiejętności przeprowadzenia zajęć grupowych z obciążeniem?
• Prowadzisz już zajęcia typu Pump ale brak Ci już pomysłu na ich urozmaicenie lub nie masz pewności czy są budowane w poprawny, metodycznie ale i atrakcyjny dla grupy sposób?

Szkolenie Pump jest właśnie dla Ciebie!


HARMONOGRAM

Dzień I (13.11.2021 SOBOTA) – powtórzymy podstawowe zagadnienia z zakresu anatomii, wykonywania poprawnie wzorców ruchowych i techniki poszczególnych ćwiczeń używanych podczas zajęć Pump. Zostaną przeprowadzone dwa masterclassy, które pokażą jak w różnorodny sposób można przygotować i poprawnie przeprowadzić lekcję z obciążeniem z grupą.

Dzień II (14.11.2021 NIEDZIELA) – przeprowadzony będzie masterclass Power Pump, omówiony i rozłożony na czynniki pierwsze. Dla osób, które są zainteresowane tylko częścią Power Pump jest możliwość uczestnictwa tylko w drugim dniu szkolenia. Dla chętnych będzie opcja zakupu gotowego konspektu i specjalnie przygotowanej muzyki do zajęć Power Pump.

Czego dowiesz się podczas I dnia:

• Jakich podstawowych ćwiczeń i sprzętów używamy podczas przeprowadzania lekcji Pump
• Jaki jest cel zajęć Pump i jakimi zasadami należy się kierować przy tworzeniu zestawu ćwiczeń
• W jaki sposób możemy zbudować lekcję zgodnie z zasadami zajęć grupowych fitness (do muzyki rozliczamy każde ćwiczenie i tempo ich wykonania)
• Jakie są możliwości uatrakcyjnienia zajęć pump przy zachowaniu metodyki bezpiecznego treningu z obciążeniem.

Czego dowiesz się podczas II dnia:

• Poznasz sposób i metodykę przeprowadzenia zajęć Power Pump czyli ze specjalnie już przygotowaną pre-choreografią i stworzoną muzyką i jakie są jej zalety
• Omówimy w jaki sposób należy przeprowadzić rozgrzewkę do zajęć pump by przygotowała uczestników do bezpiecznego i efektywnego treningu z obciążeniem.

Cele warsztatów

Opanowanie wiedzy z zakresu samodzielnego budowania zajęć power pump w sposób metodyczny i merytoryczny,
Nabycie umiejętności pracy z grupą,
Rozwijanie swojej kreatywności z zakresu tworzenia atrakcyjnych zajęć power pump,
Przygotowanie do bezpiecznego i efektywnego prowadzenia zajęć power pump.

Szkolenie prowadzi

Co otrzymasz

8 godzin szkolenia
materiały szkoleniowe
certyfikat ukończenia PL i EN